| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am o nelamurire (HMM) am luat admin pe un svr de cs si nu stiu ce grad(moderator, co-owner etc) si atunci pe moment nu mi-am dat seama sa mai intreb detinatorul, iar acum nu mai pot da de el, nu mai intra pe mess, stiti cumva cum pot afla, comenzile care imi merg sunt multe printre care amx_slap, ban, kick, map, destroy etc, doar ca nu am imunitate, imi poate spune cineva? va rog big grin funda >:

2 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Scrie amx_help 10/20/30 si acolo iti apar comenzile la care ai acces.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stiu comenzile, acolo doar am dat cateva exemple pentru a va da seama ce grad am, sa-mi spuneti si mie daca stiti big grin