| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU
Am un Samsung GT S-5230 star. Deci, am intrat la calendar si de exemplu am dat pe 20 mai si am dat pe creare zi nastere si am scris numele persoanei care are ziua atunci.Acum vine intrebarea: Cum pot seta telefonul astfel incat fisierul cu numele persoanei sau cum vreti sa ii spuneti sa imi apara la calendar si pe data de 20 mai 2015 si pe 20 mai 2016 stiti la ce ma refer? Adica sa nu imi apara numa pe data de 20 mai 2014 iar la anul sa creez iar fisiere cu aceleasi zile de nastere pentru ca actualele nu s-au salvat decat pe anul 2014. Sper ca am fost de inteles. Astept raspunsuri.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are undeva repetare. Si acolo scrie: in fiecare zi, saptamanal, lunar, anual. Marchezi anual.