| Eduard99ant a întrebat:

Eu sunt pe laptop si nu pot sa descarc poze pe el nu stiu dc am cardu de la aparat, l-am bagat si tot nu merge. Aparatul se numsete FUJIFILM... plz dau funda si vot

1 răspuns:
| AncaAP a răspuns:

Ciao Edy
problema asta este ori o greseala frecventa a laptopului ( care nu se poate repara doar la electricieni sau informaticieni) sau o problema NORMALA, tot ce trebuie sa faci este sa intri in My Computer si sa cauti acolo numele camerei Photo si sa dai dublu click...
Sper sa-ti fie de folos. BFT!