| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat un aparat digital Fujifilm A170 si nu stiu dc nu merge sa pun pozele pe pc, calculatoru nu detecteaza aparatul :-|

2 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Mai intai instaleaza cd pe care l'ai primit la camera in pc si dp o sa iti mearga. Daca nu ai Cd du-te pe net vezi ce fel de camera ai si cauta sft pntr el daca nu merge nici asa inseamna ca s-ar putea s afie defect USB si atunci te duci ori sa il schimbi ori s aiti iei altuhappy
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta se intampla daca nu ai instalat soft-ul aparatului in PC. Presupun ca are un CD cu asa ceva. Sau poate cablul USB este defect.