| alinbulină a întrebat:

Sall unde pot gasi si eu schema electrica la o alarma auto maat gfm 850

2 răspunsuri:
| Bogdan_Dobos_1990 a răspuns:

Nu inteleg pentru ce ai nevoie de schema electrica ...de obicei modul in care se conecteaza cu inchiderea centralizata a masini e pe cutie si practic nu ai decat 2 "papuci" unul care se conecteaza la inchiderea centralizata si altu la alimentarea bateriei. Nu e mare scofala. eu la a mea singur am pus si inchiderea si alarma. sper sa te fi ajutat cu ceva.
O zi buna

| alinbulină explică (pentru Bogdan_Dobos_1990):

Sall nu stiu care e firul pentru intrerupatoare pentru usi in caz ca o deschide sa se activeze alarma