| adrianboss2011 a întrebat:

Salll, stiti daca apple trimite iphone si in romania ca vreau sa comand de la ei dupa site

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Da trimite dar daca te duci personal la ei o sa iei IPhoneul cu 9 mil daca ti-l aduce aici se impune si taxa de transport si granitele (cele doua si ajunge in Romania cu 30 de mil! Funda? happy

2 răspunsuri:
| leo987 a răspuns:

Iti poti lua de pe ebay cu 320 $ necodat plus 35 $ transport. Dar aici o sa platesti vama si tva cam inca 100 $. Depinde cum te intelegi cu vamesul de la posta.
http://www.ebay.com/......0690205197

| NoChanceForUs a răspuns:

Dar nu poți cumpăra direct din România?