| deamoncomand a întrebat:

.. As vrea sa cumpar un iphone 5 de pe Apple store(din america) dar... Cum comand si daca se poate trimite iphoneul din america pana in Romania si cam cat ar costa ...Si stiu ca iphoneul este codat in America si nu merge INCA codat pe Romania...

1 răspuns:
| Vivian_Vivian_1968 a răspuns:

Cumpara-l din Romania, nimieni nu se v-a compilca sa-ti trimita tie telefon in Romania si nu ar fi rentabil nici pentru tine cum ar fi garantia, blabla si mai multe.
uite aici ceva informativ, eu am luat la intaplare de pe internat http://negrielectronics.com/......slate.html dar pot fi si mai sumpe.

:)):)