| Arianaaa33 a întrebat:

Salll TPU!:X Vreau si eu niste porecle pentru un baiat tampit, care ma face "gipsy, jet oceanic, stiuca"si numai stiu ce porecle sa. i pun. El are mintea mai de pe vremea lui Ceausescu, s.ar zice ca e comunist.Ma ajutati? pls :Xfunda+ VOT!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Iti spun ce am facut eu, mai tarziu happy
Ii poti spune pelicanu, elefantu, pitioiu, papagalu, rat de porc, coada de sobolan, x(laughing ), limba scoasa, ochi ascutiti/lasati, nas mare.
Pai deci sa-ti zic ce am facut eu. a mine toti la scoala ma numeau vampir.Si ma tot alergau cica sa ma bata. Dar oricum asta e alta poveste. Intr-o zi, le-am zis:
Stiti ceva? numitima vampir! Pt ca imi place! Daca eu sunt un vampir inseamna ca sunt nemuritor, iar voi sunteti niste prapaditi de muritori! Asa ca daca ar fi sa gandim putin voi ar trebui sa... (nu zic ce le-am zis sa-mi faca) pentru a va da nemurirea desteptilor!
Si asa m-au lasat in pace. Fi mandra de ce esti happy nu zic sa fii mandra de porecle, doar ca gaseste un avantaj in aceste porecle, care te va avantaja, incat ala sa nu-ti mai poata puna poreclele astea, pentru ca te va complimenta.
De ex, la jet oceanic poti spune"imi convine. Daca sunt jet oceanic curat jegosii nespalati ca tine". Sau daca esti stiuca "eu atunci cand iau ceva pastrez, nu ca toti delasatorii care scuipa tot ce au de valoare", si cu stiuca ma refer la faptul ca, ai vazut atunci cand vrei sa ii bagi degetu in gura, intra usor, dar nu-l poti scoate, pentru ca are dintii inspre inauntru! Cu oameni ca aia trebuie sa fii dur si putin mai destept ca ei pentru a-i enerva la culmehappy
succes in continuare, si sper ca se va rezolva problemahappy
funda?

13 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Grumete, Flocea, Momaie, Gogaie, Pimpinela(daca e gras tongue),
Probabil ca te place si nu stie cum sa se bage in seama cu tine... unii nu stiu alte metode decat jigniri sau ofense de 2 lei pentru a se pune "pe bune" cu respectiva.
Succes!

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Buna`!
1 Cotobel
2 Mogli
3 Cocalarus captivus
4 Melcu
5 Pelicanu`
6 Scandura
7 Cap de pompa/ Cap de plutalaughing
Si cam atateabatting eyelashes nu mai am inspiratielaughing poate ti-am fost de foloshappy:*

| bianca_4393 a răspuns:

Mangusta,balena esuata.se pare ca le ia de pe un sait care e foarte popular.da la creative monkeyz si uitate la roboti.

| qwertyz a răspuns:

Spune-i taci mai comunistule. laughing

| anonimathebest a răspuns:

Moshengutzu,tigaie,fosila,ciudatul,stiuca,broscoiu,lampa,

| Rάđü a răspuns:

Putifer, Dildău,Godzila, Tarzan, Alifie...

| Zăppă a răspuns:

Cap de tap laughing) :d

| asdasdsada a răspuns:

SPUNEI ba puloiule mai taci

| Iulia295 a răspuns:

Comunistu

| Iℓℓy a răspuns:

Mangusta. Eu asa le zic la toti cretini si toti cocalari de la mine din clasa. Funda!?!?!?!?

| lexia a răspuns:

Duda,samantar

| ReBoOt a răspuns:

Te ajut eu:zii si tu :daca e inalt (paluga),
gras:grasomega
si altele care nu le mai pun in categorii:
maimuta
fata de fonta
scos din cur
scarboshenia
cap de tabla
caca
maka
comunistman (un fel de super erou)
martoaga
boux
micutzul
porker
harry porker
bostan
borat
borac

| oriceoricum a răspuns:

Poti sa ii zici "putzica"