| ioanateo a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai sunt porecle de Ioana cum ar fi Ionica, Ioanana, etc va rog niste porecle! fundita la care zice multe. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Joana, Ionica, Iony, Ioalana, Jony, jonete, Ionete, Ionycuta, Jonycutza! cam atat imi trece acum prin minte, dar mai sunt:*

5 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Onica:d
Ionismug
Onuletsbatting eyelashes
ioa,Ionelus,Io,Innabatting eyelashes

| LoveYou_6409 a răspuns:

Ionishca, Ioyo, Ionica, Ionutza, Ioni, Ionicutza, Ionu stiuca, Io, Ionii, Ini, Ia
Sper ca te-am ajutat xD.;*

| ioanateo explică:

Onulets?laughing

| FloriiHoran a răspuns:

Ioni,Ionica,Ioio,Ione,Onuta,Oana,Ony,Onu,Lua,Ionica...Si mult mai multe presupun!winkingSper sa-ti alegi unul potrivit!happy:*

| pitika_1557 a răspuns:

YoYo
Jhoanne
Ione
yoanne