| ROCKERforever14 a întrebat:

Salut a fost ziua mea pe 14ianuarie si tata vrea sa-mi ee un xbox360 cit costa unul nou in lei moldovenesti? varooog chiar vreaqu sa stiu mersi

Răspuns Câştigător
| Steaua10 a răspuns:

Nou ~300$. Second Hand ~ 130$.

4 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

AFG, esti de parere ca PS2 are aceleasi performante cu un XBOX360?rolling on the floor. Probabil vroiaisa vorbesti despre PS3.
Cea mai ieftina varianta de Xbox360, cea arcade e undeva pe la 3000lei moldovenesti(cca 800ron).

| AstaMicu a răspuns:

200 de euro mai precis!
Si primesti si un joc gratuit!
Have fun!

| ROCKERforever14 explică:

Mersi baieti chiar vreau unul visez decind am 9 ani si acum am 14 si sper sa-mi ee multumesc inca odata

| AFG_5820 a răspuns:

Foarte multi. mai bine iti iei un PS2. Experienta e acceasi si costa mai putin. Please Funda