| SolSkeet a întrebat:

Salut,am adaugat recent pe cineva la prietenii pe facebook, dar nu i.am retinut numele, cum pot vedea cui i.am dat add Funda

Răspuns Câştigător
| Flaviu_Lapusan_1997 a răspuns:

Daca nu il gasesti la notificari atunci uitate la prieteni acolo este o sectiune cu recently friends si acolo trebuie sa il gasesti

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Pai vezi undeva acolo la notificari si il gasesti mai mult ca sigur
Pa, baftawinking

| Lynnfield a răspuns:

Uitandu-te la monitor.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Uita-te la notificari si daca din intamplare le-ai sters cauta in lista ta de prieteni, vezi poate iti dai seama pe cine ai adaugat.

| BuxyAmstaff a răspuns:

Uita-te la notificari. Daca l-ai adaugat recent.

| skrillex11 a răspuns:

Deci fi atent: - dai pe acasa si langa poza ta de profil este o bara albastra si acolo srie prieteni si langa sunt pozele si dai click pe prieteni si vezi toti preteni tai sper ca ti-am fost de folos ceau

| RoxanaRoxy78 a răspuns:

Poti gasi persoana la notificariwinking