| anonim_4396 a întrebat:

Cat poate dura pana se va vedea poza pe care ai adaugat-o recent?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cadrul intrebarilor tale se vede deja,dar la profil si pe site, in rest, poate dura pana 2-3 zile pana va fi vizibila.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Între o zi şi trei.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până la 24 de ore, trec și 72 dacă modificarea este făcută la sfârșit de săptămână.
Pa, pa.

| Marghioalaa a răspuns:

In cateva ore, stai linistita, si mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maxim o zii.
dar eu o vad. daca nu o vezi. o sa-ti apara si tie in maxim 2 ore!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maine, in jurul pranzului se va actualiza si o poti vedea peste tot. Daca o uploadezi vineri atunci de abia luni se va actualiza. Cel mai bine e sa eviti weekend-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.