| SsAa a întrebat:

Am si eu o intrebare:pe facebook cum pot vedea toti prietenii pe care i-am adaugat la prieteni apropiati(fara sa intru pe profilul fiecaruia)? Adica ...se poate? Fnda! Multumesc!

1 răspuns:
| AnnaDllk a răspuns:

Pai in mod normal cand dai pe butonul "acasa" iti apar in stanga urmatoarele rubrici: (nu au mereu aceeasi ordine). Favorite, Grupuri (daca esti intr-unul), Pagini, Aplicatii si Prieteni: aici ar trebui sa iti apara prieteni apropiati dai acolo si undeva sus in dreapta iti apare pe cine ai in acea lista. Sper ca te-am ajutat! Funda? puppy dog eyes