| catalin542000 a întrebat:

Salut. Am câțiva euro în site-ul Kriptomat, cum pot sa retrag acei bani?

Cu paypal nu ma pot asocia pentru ca site-ul respectiv a atins numărul maxim de asocieri cu conturi paypal.

Eu am un card bcr dar nu pot face plăti la banca respectiva al lui kriptomat NexPay UABca acea banca sa îmi poată evidenția sau trece în evidenta contul bancar ca să pot retrage apoi banii.

Totusi exista vreun cont bcr unse pot face plăti în străinătate si apoi prin intermediul unui mandat de transfer sa pot retrage banii din banca străină pe card?

Pentru ca canca din străinătate dacă inițializez o tranzacție îmi da toate detaliile tranzacției, destinatarul (eu), expeditorul(banca NexPay UAB) si codul de tranzacție.

3 răspunsuri:
| MireP a răspuns:

De ce incerci sa platesti cand tu de fapt vrei sa retragi?

| catalin542000 explică (pentru MireP):

Plătesc ca să mi se poată verifica contul, sa apară ibanul pe site-ul celor de la kriptomat ca apoi sa îl pot selecta ca să retrag banii.

| catalin542000 explică (pentru MireP):

Ai soluție la întrebare? happy