| rapanindian a întrebat:

Salut,
Mi am retras (withdraw) banii din paypal in contul bancar, nu mi am primit banii pe card de ceva timp, trebuie sa imi retrag cumva din banca banii pe card sau nu am facut eu ceva bine?

2 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Salut, daca ai facut tranzactia in weekend, s-ar putea sa iti intre la inceputul saptamanii. Daca nu ai mai facut withdraw de pe paypal pe card pana acum, fiind prima oara, s-ar putea sa dureze pana la 14 zile din ce tin minte. Sunt niste masuri de siguranta de la PayPal.
Numele contului e acelasi cu cel de pe pp?

| rapanindian explică (pentru ZyRRe):

Nu, am facut tranzactia acum o luna, le-am facut si ticket si nu e acelasi nume