| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat acum cateva ore sa accesez un vechi cont de yahoo messenger dar am uitat parola, cand dau sa imi recuperez parola imi spune ca am pus eu o alta adresa de mail de recuperare cand am creat contul, dar eu nu imi aduc aminte sa fi pus o alta adresa de mail. Stiti cum pot rezolva aceasta problema?

5 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Dai prin alt mod, daca-ti cere acelasi lucru contacteaza echipa de la yahoo pentru a putea dovedii ca e contul tau prin diferite informati altfel nu ai cum

| Mejdej a răspuns (pentru Santo2190):

Cum sa contactez ca am tot incerca si m-am uitat pe net si nu ii dau de cap nici cum.

| Mejdej a răspuns (pentru Santo2190):

Am intrat si eu aici dar nu imi dau seama unde trebuie sa le scriu... nu am mai intrat de foarte mult timp si s-au schimbat multe

| Santo2190 a răspuns (pentru Mejdej):

Sectiunea 1,2 sau 7 toate sunt bune pentru problema ta