| Erik_7239 a întrebat:

Salut, am instalat acum cateva zile windows 7 pe un Asus K52N, dupa instalare s-a restartat, si ecranul ramane negru, ce sa fac? Help!

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

1. incearca sa il reinstalezi(poate ca prima instalare nu a decurs bine)
2. vezi ca laptopul sa indeplineasca cerintele necesare pentru a rula Windows 7
Mult noroc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai licenta la el.Instaleaza unul cu licenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in safe mode (apasa F8 inainte de boot) si dezinstaleaza driverul video, pe care probabil l-a instalat sistemul de operare prin update.
Dupa restartare, instaleaza driverul video numai de pe siteul Asus.