| Yivie a întrebat:

Salut, am nevoie de codul de telecomanda pentru aer conditionat de la firma "Super Cool" dar nu am manualul, poate cineva cu un astfel de aparat sa ma ajute? Google nu a dat rezultate.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suni la firma SuperCool, dai numarul de factura cu care ai cumparat aerul conditionat, si ei iti dau codul respectiv.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ai telefon cu port infraroșu, descarci aplicația pentru telecomenzi și foarte probabil să funcționeze și cu aparatul tău AC