| DodoKan a întrebat:

Am nevoie de un email extractor. Ma ajuta careva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena, nu poti pentru ca nici nu stii ce-i ala laughing

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

@Parintele habar nu am ce este acela un email extractor, dar pot sa-ti spun o gluma cu un parinte-preot si anume, este intrebat de un enorias, daca atunci cand va muri, va putea sa-si ia si racheta de tenis cu el, la care parintele ii raspunse ca o sa se sfatuiasca cu Cel de Sus si o sa-i comunice raspunsul. Dupa un timp, la biserica enoriasul il intreaba: "Ei, parinte, ai vorbit cu Cel de Sus? Pot sa-mi iau racheta de tenis?" Sovaitor parintele ii raspunde: "Da, sigur da? Dar pregateste-te ca maine ai meci."
Acum eu te intreb, cand am sa mor pot sa-mi iau email-lul extractor cu mine?

| rey a răspuns:

Elena esti cam rautacioasa... aaaaa am uitat cuvantul arogant?:)
Un trial
http://www.maxprog.com/......eet_us.php
Important e sa te obisnuiesti cu programe de genul asta.
SUcces.

| cristiancristir a răspuns:

Parinte la cat te rogi zilnic ar putea sa te ajute Dumnezeu.

| gingasull a răspuns:

Parinte te duci in piata, intrii la raionul de fructe si legume si-ti iei de-acolo mere pentru exgarea sambureluiwinking, strangi 10 kg de samburi si-mi trimiti pe e-mail ( dar ai grija sa fie samburi din mar altuit), ai grija sa nu te pacaleasca vanzatoarea cand o vei intreba: Aceste mere sunt dintr-un mar altuit? rolling on the floor

| DodoKan explică:

Rey, variante trial am gasit ei eu, m-ar interesa ceva free sau crack ceva sa functioneze. Variantele trial nu-si fac traeba pana la capat doar demonstreaza ca potsad. Multumesc.

| DodoKan explică:

Elena, ce legatura are raspunsul tau cu intrebarea mea?! Glumele se fac in alte categorii si au ca scop sa inveseleasca omul nu sa-ti etalezi tu lipsa de farmec.

| xxxlovexxx a răspuns:

Ma scuze n-am putut sa va trimit un sms da cine sunteti?