| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Am o intrebare. Se poate sta in Iasi la camin pe perioada verii chiar daca nu am stat pe timpul desfasurarii anului universitar? Puteti sa imi spuneti (optional) si cat costa pe luna cu utilitati sau fara?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da, poți pentru că pentru vară se depune cerere separată față de cea din timpul anului, acum depinde dacă ai noroc sau nu să prinzi. pe vară e mai scump decât în timpul anului, atâta știu.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La mine nu se poate, decat daca ai stat in timpul anului, deci eu cred ca sunt slabe sanse si la tine.

| gabicoo a răspuns:

Vorbești cu nașu' și se rezolvă. Am auzit că în Tudor se poate! Nu ai fi singurul care stă peste vară acolo!