| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt un student..., anul trecut m-am inteles asa de bine cu niste de la facultate la camin, pe perioada verii a avut loc certuri, pana la inceperea anului universitar si-au gasit alti colegi..., unul din colegi imi transmite : "Ca o sa reusesc,"Totul depinde de mine"-nu inteleg ce ar fi vrut sa spuna cu acele cuvinte!

Răspuns Câştigător
| CristinaAnnabella a răspuns:

Vrea sa spună ca o sa iti găsesti alți prieteni/colegi de camera.

| anonim_4396 explică (pentru CristinaAnnabella):

Ne cunoastem de 2 ani de zile, el probabil se referea ca o fim din nou colegi de camera, in sperante ca nu o sa fie certuri intre noi, nu ne-am gasit colegi cum trebuie!, el de asta ma incurajeaza nu ma lasa singur

1 răspuns: