| cristianfrunza a întrebat:

Salutare!

A venit timpul sa imi caut cazare la camin in Iasi, in Tudor Vladimirescu mai exact.Si vreau sa stiu cam cat ar costa pe luna, sau pe an la un T cat de cat calumea.

O ultima intrebare ar fi daca se poate locui cu o fata in camera, eu fiind baiat!

Multumesc anticipat, astept un raspuns!

2 răspunsuri:
| DIIMIIM a răspuns:

Poi cam intre 500-900 lei
Si NU cum sa locuiesti man cu o FATA In aceaiasi CAMERA? Deja ai in cap nebunii? laughing Cu un baiat poti sa stai dar cu fata nu ai sanse...

| Alvy a răspuns:

Sau incearca la pensiunile mai ieftine din Iasi, stiu ca dau si cazare pentru studenti pe termen lung: http://cazare.info/Iasi