| PinteaDiana a întrebat:

Salut. Am o nelămurire sau o problema la contul sodexo. Vreau sa ma conectez, intru in cont doua secunde și îmi cere CNP și Nr de pe spatele cardului îmi spune ca contul exista deja și ma bagă iar in pagina de logare și iar o iau de la capăt adresa, parola, CNP, Nr de pe card? De ce oare?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se pare ca tu te bagi la inregistrarea unui cont nou si nu la logare in contul deja existent.
Logarea se face oricand, DUPA registrare, pe baza de "nume" si "parola" inscris la registrare.

| PinteaDiana explică (pentru Bula):

Ma bag la logarea contului și ma bagă direct pe pagina unde imi cere CNP si Nr

| Bula a răspuns (pentru PinteaDiana):

In ce calitate vrei sa te loghezi?
Companie? Angajat? Afiliat?

| PinteaDiana explică (pentru Bula):

Angajat

| Bula a răspuns (pentru PinteaDiana):

Eu mi-am creat cont rapid si se poate loga fara probleme.
Citeste mai atent ce- si unde trebuie scris!
La registrare vei primi si 2 coduri de confirmare (mail si sms), trewbuie introduse, repede!

| PinteaDiana explică (pentru Bula):

Eu nu am primit doar pe Nr de telefon și mi-am scris bine ambele și email și Nr

| Bula a răspuns (pentru PinteaDiana):

Si in e-mail trebuia sa primesti! Scrie cand.
Verifica si la Spam!