| Λndrei a întrebat:

Salut,am o problema cu cartela Frog.Am internet nelimitat web'n'walk iar cartela o am de abia 2 luni.In prima luna totul a mers perfect iar acum dupa ce am reactivat-o la vreo 2 saptamani de la activare nu mai merge netu. Iata un screenshot de pe tel: http://s18.postimg.org/6tdgkk9ah/Screenshot_2013_04_25_2 3_21_01.png
Sagetile acelea de langa acel "E",(care uneori devine si 3G,H,H+ dar fara effect), imi indica faptul ca se incarca/descarca date,(si cea de download notifica).
Sugestii?
Info: Galaxy Note 2/Android 4.1.2

2 răspunsuri:
| Jenni33 a răspuns:

Ai activat conesxiunile de date?

| Λndrei explică (pentru Jenni33):

Am rezolvat deja problema, dar merci oricum.