| nimeni94 a întrebat:

Ce inseamna internet nelimitat prin web'n'walk?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Web'n'walk este un serviciu de acces internet pe mobil care iti pune la dispozitie o gama larga de informatii si servicii si iti permite sa navighezi pe web direct de pe telefonul tau Cosmote.

Portalul web'n'walk iti ofera continut divers pentru telefon fiind in acelasi timp un ghid catre cele mai bune pagini de internet disponibile pentru telefonul mobil. Gasesti aici ultimele jocuri, sonerii si imagini.

Pentru utilizarea serviciului, iti recomandam sa descarci si sa instalezi pe telefonul tau Opera Mini web'n'walk, o varianta special creata pentru Cosmote a celui mai popular browser de internet mobil. Astfel poti fi sigur ca te vei bucura de cea mai buna experienta a navigarii catre toate paginile tale preferate. Consumi mai putin trafic si cresti viteza de accesare a paginilor atunci cand navighezi.
Tarife

Daca vrei sa fii mereu conectat la internet pe mobil, activeaza extraoptiunea web'n'walk si cu doar 2, 99 euro lunar, fara TVA (3, 55 euro lunar, TVA inclus) ai acces nelimitat de pe mobilul tau la portalul web'n'walk si la paginile de web favorite.

Daca vrei sa alegi cand sa te conectezi cu serviciul web'n'walk, poti alege sa ai acces nelimitat la internet pe mobil timp de o zi, cu doar 0, 49 euro fara TVA (0, 58 euro, TVA inclus).

Pentru a activa serviciul web'n'walk este suficient sa trimiti un mesaj gratuit cu textul "A WNW" la numarul 969. Vei putea sa accesezi serviciul ori de cate ori ai nevoie, platind doar pentru zilele in care alegi sa te conectezi. Imediat dupa comanda de activare a serviciului vei primi automat setarile de care ai nevoie precum si adresa de la care poti descarca Opera Mini web'n'walk pentru a te bucura de cea mai buna experienta on-line.

Pentru o folosire intensa a serviciului, iti recomandam sa iti activezi extraoptiunea web'n'walk. Poti face acest lucru la fel de simplu, trimitand un mesaj gratuit cu textul "A ABO" la numarul 969 si urmand apoi instructiunile primite prin SMS.
http://www.cosmote.ro/ro/images/acasa.jpg

Sursa: cosmote.ro