| VyVyK a întrebat:

Va roog care ma ajuta si pe mine cu activare aplicatie web'n'walk pe cartela forgcrying? ca nu merge.va roooog

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Pey uite cum faci: apelezi *100# si apoi dai pe "servicii", apoi alegi web`n`walk si dai "activeaza extraoptiunea web`n`walk". Daca spune ca este deja activa inseamna ca este din telefon, adica depinde ce telefon ai pentru ca trebuie sa intri undeva la setari si sa alegi pachetul de date pentru internet ca poate este selectat un alt tip de conexiune si nu web`n`walk! Si mai incearca si cu un sms gol la 4777 pentru a primi setarile pentru inernet! Sper ca ti-am fost de ajutor. funda