| ZIkkoo a întrebat:

Am o problema cu hard-ul: imi arata pe hardisk toate folderele shortcut dar arata ca fisierele sunt undeva. Cum fac sa se vada normal? Unde imi sunt folderele? atunci cand dau search le gaseste.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Atentie ca ai virus, de fapt este un troian care iti 'ascunde' folderele (le pune atributul 'hidden' asa incat sa nu le mai poti vedea in conditii normale). Uite aici pasii de urmat http://www.laptopulmeu.net/2010/show-hidden-files/ Instaleaza-ti un antivirus bun, actualizat la zi. Succes!

2 răspunsuri:
| cipriantgo a răspuns:

Da mai multe detalii ca sa te pot ajuta!

| maryannn a răspuns:

Ia incearcapasii astia:
my computer->folder options->view->show hidden files and folders-> ok
vezi poate apar