| ionutyoyo a întrebat:

Salut,am o problema cu telefonul..am un Samsung galaxy s1 si am vrut sai instalez cyanogenmod, am vrut sa il intalez prin odin, am intrat in download mod si stii ca acolo scrie sa nu scot cablul usb in timpul instalarii..e.eu l-am scos laughing si nu mai vrea sa pornesca nu stiu ceare imi apara un tel si un pc si la mijoc un ..sem cu "! " si nu ma lasa sa intru in download mod sa incerc sa-l repar tot chestia aia mi-a arata...ce as putea sa-i fac sa-l pot repara? sau cat m-ar costa in service? dau funda celui ce ma ajuta sal repar.

1 răspuns:
| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Trebuie resoftat cauta tutoriale pe yt nu mai ai nimic de pierdut.