| AlexUrasteIdiotenia a întrebat:

Vreau sa va intreb daca ma puteti ajuta cu programul odin pe galaxy y duos.Deci dupa ce conectez cablul de date trebuie sa apara ceva galben dar la mine nu apare, ce pot face.Am intrat in odin mod si pe telefon si pe PC si tot nu merge.Mie imi place sa ma joc cu romuri asa ca am vrut sa instalez unul si apoi cand am dat reboot s-a blocat acolo unde scrie Samsung galaxy y duos.

1 răspuns:
| Emy34 a răspuns:

Buna te pot ajuta eu dar mai intai da un com cu bine ca sa stiu daca mai esti interesat