| Printesa1234 a întrebat:

Salut, am o problema destul de serioasa. Astazi am inghitit acel capac mic de la doza pepsi care se deschide, nu stiu cum, am vazut cum s-a rupt si a cazut inauntrul dozei, nu am simtit nimic cat am baut, dar nu mai gasesc capacul cand doza era goala, ma si deranjeaza gatul. Ce ar trebui sa fac, va rog ajutati-ma, E SERIOS!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cică lumea era proastă inainte. No offence!

| haileewatson a răspuns:

Cum adica ce sa faci? Mergi la spital la urgente! Sa iti faca radiografie si probabil sa te opereze sa iti scoata capacul ori din stomac ori din intestine!

| Anonim12235566 a răspuns:

Well iti sugerez sa te calmezi in primul rand si da mergi la spital la urgente dar fii linistita cel mai probabil nu o sa iti taie nimic ca sa ti-l scoata de acolo, va fi eliminat pur si simplu prin fecale

| plintpu a răspuns:

Printesa1234 e in pericol FATAL critic niaparat se duce la spital daca nu o sa taie tot intestinul in doua si va fi hemoglobina hemoragie interna ti se va s curge sangele in tine VAI