| ImAlex18 a întrebat:

Salut am o problema la tastatura toate tastele sau inversat de exemplu tasta backspace acum apare a si ca sa sterg apas pe 6 si tot asa nici o tasta nu merge cum arata pe tastatura.

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Daca esti pe un laptop FARA numpad (tastele numerice din dreapta tastaturii) atunci apasa pe num-lock (cauta, e o tasta sau sub-tasta trebuie sa o apesi cu tasta FN)

daca nu, arunca tastatura la gunoi si ia alta
sau (daca e destul de scumpa sau in garantie) mergi cu ea la service/garantie

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Apasă number-lock și vezi cum e acum