| NrsNarcis97 a întrebat:

Salut, am și eu întrebare va rog să mă ajutați care puteți, vreau sa iau legătura cu cei de la fan curier să mă angajez ca șofer pe judetul Olt
Vă mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi cu ce sa te ajutam? Mergi la un sediu de-al lor din judetul tau si intereseaza-te.
Au in Slatina, Caracal, Dragasani.

| Violleta2022 a răspuns:

Spui ca vrei sa iei lagatura cu cei de la fan curier, dar nu vad ce cauti pe forumul asta, ca aici nu-i sediul lui fan curier iar angajatii de la ei din sediu nu lucreaza pe aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.ejobs.ro/company/fan-courier/51755

Vezi tu aici daca ai ceva disponibil in Olt.