| Banica_Liviu_Ion_1975 a întrebat:

Salut,am si eu o mare rugaminte la voi, am cumparat un router TENDA W316R,cu idea sa tin unitatea pc prin cablu de la router si laptopul pe wireless tot de la router, problema e ca am urmat configurarea de pe CD-ul la router, cand scriu adresa 192.168.0.1,pe explorar, chrome imi da aceasta eroare ERROR 2 ASP,si nu mil primeste imi da aceasta eroare,la laptop vede wireless arata ca e conectat dar cand deschid google imi apare tot imaginea de la routerTENDA,va rog frumos daca stie cineva cum sa fac sa ma ajute rog mult, am ancercat an fel si chip NU MERGE, va multumesc mult astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| evelin33 a răspuns:

Buna. Ei zic sa vorbesti cu baietii de aici http://www.alo-it.ro/. Ei se conecteaza direct online la calculatorul tau si vad exact care e problema. Se rezolva totul repede, fara sa vina ei la tine si fara sa te duci la ei. Mai bine sa se ocupe cineva care se pricepe bine si rezolva totul rapid si fara deranj.