| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un laptop Hp DV6-6B54SL I5 - 2430M / 8GB Ram ddr3 1333/ video Intel hd 3000 si ati radeon hd 6490M DDR5 Poate sa-mi spuna cineva ce jocuri pot juca pe acest laptop? dau funda .....ms big grin

Răspuns Câştigător
| vip425 a răspuns:

Pe acest laptop poti juca urmatoarele jocuri:Gta 4, Far Cry 3, Assasin creed 4, Call of Duty Ghost, Call of duty Black ops 2 ETC.

2 răspunsuri:
| sheamus12 a răspuns:

Daca vrei da pe can you run it si selectezi jocul pe care vrei sa il joci.

| Culcescu_Mary_1999 a răspuns:

Pe acel laptop te poti juca Far Cry3, Call of Duty, dar trebuie sa ai mousebig grin