| BlackManJe a întrebat:

Cand intru in IMVU imi scrie: it appares that IMVU hac crashed. World you like to restart IMVU. Si imi zice sa dau YES si NO. Le-am incercat pe toate, si tot nu merge. Am incercat sa il dezinstalez si sa-l instalez din nou si tot la fel zice. Ce sa fac?

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Daca iti zice fix asa inseamna ca ai luat versiunea in tiganeasca.
Daca vreti sa fiti ajutati macar scrieti corect fratilor. Ai o versiune proasta de imvu