| Ovidiu a întrebat:

cand pornesc calculatorul, dupa ce imi apare desktopul browserul meu(mozilla) se deschide automat si intra catre o adresa in afara de pagina mea de start. cum fac sa numai faca asta?sad

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Optiuni/General si la Cand Firefox porneste selectezi Arata pagina mea de start si la Pagina de start scrii http://www.google.ro si dai OK. Succes si numai bine!

| hatze a răspuns:

Poate are ceva tastatura! sau ai virusii! puneti o tastaura asa de proba sa vezi daca merge! sau formateaza pcul mai bine spus puteti windowsul din nou! si dupa ce ai pus windowsul mai intaii de toate iti pui un anitivirus bun avast! bafta ast funda!

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Trebuie sa iti setezi pagina de start. Funda?

| Ovidiu explică:

Nu este vorba de pagina de start, pagina de start este aceeas pe care am pus-o eu. voi nu intelegeti ca browserul meu porneste automat catre o adresa specificata, dupa ce am intrat eu pe aia.

| fata2011 a răspuns:

Dai pe unelte, optiuni, si acolo apare pagina mea de start e scrii acolo www.google.ro si dai ok. repornesti calculatorul, deschizi mozila si gata o sa iti apara google

| A_6275 a răspuns:

Du-te la Unelte - Optiuni - General si ai acolo Pagina de Start si scrii acolo de exemplu http://www.google.ro