| nr7_9329 a întrebat:

Salut,cum as putea sa imi inversez numele pe facebook, am incercat dar nu ma lasa si imi apare: We require everyone to use their real name on Facebook. exista vreao solutie? funda.

Răspuns Câştigător
| kissuletzz a răspuns:

Daca vrei sa-ti schimbi numele ar trebui ca noul tau nume sa contina sau sa fie asemanator cu emailu-ul tau pentru ca altfel nu poti, deoarece spun(cei de la facebook, cred) ca nu e numele tau real. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| xBya a răspuns:

Adica sa-l inversezi? Pai daca te cheama Ion Popescu, scrii Ucsepop Noi.