| ionut_2427 a întrebat:

Salut cum fac sa pot sa am si internet explorer si mozzila eu cand dau sa intru pe explorer imi deschide pagina de mozzila si am unele site-uri care nu merg pe mozzila va multumesc

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pur si simplu le descarci pe amandoua.Eu am, pe langa cele doua si Opera!

| LucianGabriel a răspuns:

Iti apare asa deoarece ai setat mozilla ca browserul principal, si cand dai sa intri pe net iti intra mozilla, incearca din start all progams sa dai pe internet explorer su trebuie sa mearga daca nu descarca alta versiune mai noua de internet explorer.Eu am si mozilla si explorer si merg amandoua.

| NickoS a răspuns:

Eu am Mozilla FIREFOX (v3. 5. 6) si am instalat la el suplimentul IE tab.Cand e nevoie sa intru pe site-uri care merg doar cu Internet Explorer doar apas pe butonul IEtab si Firefox se transforma in Internet Explorer (adica o sa ai 2 in 1, mai exact o sa ai (si ) Explorer incapsulat in Firefox)-browserul Firefox sa fie principal-.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ie nu merge sa desid pagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozila ecsplaor