| EdiDa a întrebat:

Salut, de 2 zile am o problema cu YouTube-ul. La orice videoclip imi apare: "A aparut o eroare. Incercati mai tarziu" ("An error occurred. Please try again later"). Folosesc Google Chrome dar acest lucru imi apare pe toate browser-ele. Am incercat sa reinstalez Flash Player-ul, sa sterg datele de navigare (cu tot cu Cache si Cookie) dar degeaba. Va rog sa-mi spuneti cum sa rezolv problema. Multumesc. (dau funda).

Răspuns Câştigător
| monyk88 a răspuns:

Mie mi-a mers cu urmatoarele setari : start->control panel->network and sharing center->change adapter settings(in stanga)->click dreapta pe Local Area Connection->proprietati->aici trebuie DEBIFATE internet protocol version 6 si 4. apoi click dreapta pe iconita rds->proprietati->networking->aici trebuie BIFATA doar internet protocol version 4..restul trebuie DEBIFATE..deasemenea tot la rds in tabul options trebuie debifat prompt for name...si gata

9 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Click on Tools>Options>privacy

ai acolo clear recent history si remove individual cookie clik pe acel link si remove all cookies. repornire browser

metoda 2 ar fi sa schimbi rezolutia la player cand pornesti o melodie pe youtube las-o pe 360 sau 240p

| EdiDa explică (pentru soul2soull):

Nu merge...

| soul2soull a răspuns (pentru EdiDa):

Dezinstaleaza si flash playerul, downloadeaza-l de pe site-ul de la Adobe instaleaza-l vezi ca unele versiuni de firefox cer instalarea plug-in ului de la flash player si restarteaza kalku

| EdiDa explică (pentru soul2soull):

Folosesc google chrom

| soul2soull a răspuns (pentru EdiDa):

Treci pe mozilla firefox parerea mea

| EdiDa explică (pentru soul2soull):

Dar nu-mi merge youtube-ul nici pe firefox

| soul2soull a răspuns (pentru EdiDa):

Reinstaleaza windowsu si cu asta basta ce te mai chinui atat.

| EdiDa explică (pentru monyk88):

A functionat, multumesc mult

| monyk88 a răspuns (pentru EdiDa):

Cp..nu eu sunt autoarea raspunsului, l-am cautat si eu pentru ca am avut nevoie disperata, dar cand vad oameni " inteligenti" a caror singura rezolvare este reinstalarea windowsului mor.