| brokenofc a întrebat:

de ce nu pot face poze in metin 2 sero si in altele cand dau pe Print Screen imi zice in metin ca a fost esuata! si daca dau intruna asa la fel imi zice care ma poate ajuta!
Aici este site de la sero mt pvp http://sero-mt2.dyndns.org/? s=thegame

3 răspunsuri:
| Slayzor a răspuns:

Daca nu merge asa foloseste paint: fa PrtScSysRq, pe urma du-te in paint, dai Ctrl+V si pe urma salvezi aia si asta ar trebui sa mearga

| Oly4Fun a răspuns:

Dati-mi sh mie site-ul dela mt2sero
va rog!

| brokenofc explică:

Da dar cand intru in folder nu-mi apare PrintScreen si cand dau pe poze sa fac atuncea apare!