| EllyCA a întrebat:

de ce va place TPU? sunt tare curioasa sa aflu parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

TPU? Pe de o parte imi place, pe de alta parte nu!

Imi place pentru ca aici gasesc intotdeauna persoane disponibile sa ajute, chiar si cand nu sunt in stare. (probleme personale, tristete etc) De la ce crezi ca vine numele? Toti pentru unu! Suntem foarte uniti si asta e minunat!

Nu-mi place pentru ca trebuie sa se gaseasca mereu cate un ametit care sa puna intrebari stupide gen: ghici care-i culoarea mea preferata! sau ghici cum o cheama pe mama! sau ghici cine a fost primul prieten al lui strastrabunicamea din toamna 1900! Si sa nu uit, era imposibil sa nu precizez: "funda? imi dai funda? fundita te rooog!" asta vezi aproape in fiecare raspuns si culmea, cel care intreaba acorda fundita numai pentru asta!

Dar tu ai intrebat de ce imi place: Si mai zic inca o data:
Imi place pentru ca toti se ajuta intre ei, sunt categorii interesante, Trivia/Amuzante mi se pare super tare, chiar rad de fiecare data cand intru aici si chiar ma distreaza intrebarile gen: mi s-a rupt unghia, o sa mor? laughing

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu stiu ...doar imi place, chiar daca sunt si multe kakaturi pe site!

| Vizitiul a răspuns:

As fi ipocrit daca as spune ca-mi place TPU. Imi place doar o parte din acest site. Imi place pentru ca ma relaxez, ajut unde pot si mai invat cate ceva.

| Satisfaction a răspuns:

Imi place TPU pentru ca: aflii multe chestii noi din raspunsurile pe care le primesti si din raspunsurile de la intrebarile altora, are un chat pe care poti sa discuti si sa intrebi orice, imi place ca trebuie sa iti dai silinta ca sa primesti voturi si funda si ca sunt utilizatori care chiar ajuta pe toata lumea!

| viorelleu a răspuns:

Eu sint doar de ieri logat pe T.P.T! dar sa stii ca deja e extrem de interesant deoarece ai asistenta de toate tipurile,pareri, sfaturi! ma consider extrem de folositor atunci cind pot ajuta si eu cu o parere, sfat celor ce striga dupa ajutor.necesita doar dorinta de a ajuta cu un sfat, parere celor ce au nevoie de aceasta. eu ma simt fffff bine atunci cind primesc raspunsuri intrebarilor mele si la fel ma simt atunci cind dau raspuns cuiva. vocabular jignitor si obscen, nu sint binevenite:aviz amatorilor

| xl0llip0px a răspuns:

Pentru ca unt o multime de oameni care poate sa te ajute.care stiu raspunsul la intrebarea ta, si la randul lor tu poti sa ii ajuti pe ei.Te simti bine cand stii raspunsul la o intrebare si cand stii ca ai ajutat un om.

Dar sa fim si realisti.Sunt multi care sunt aici pentru puncte, funde, pentru a deveni experti sau mai stiu eu ce...

Eu personal am venit pentru a afla raspunsurile la intrebarile mele si sa incerc sa ii ajut pe altii =)

| vis a răspuns:

Ca poti afla aproape orice

| Andre a răspuns:

Tuturor care au raspuns la intrebarea ta stupida!winking

| EllyCA explică:

Multumesc tuturor celor care au raspuns la intrebarea mea!

| MiSk a răspuns:

Pentru ca, gasesti raspuns la orice intrebare.

| SkittlesS a răspuns:

Pai imi placea si ieri am pus o intrebare referitoare la reclamele in exces vad ca problema s-a remediat

| sw33taly a răspuns:

Imi place ca pot afla lucruri noi, si cand am o problema vin pe tpu.socializez si imi fac multi prieteni

| gabytza2011gabytza a răspuns:

Salut.pentru ca gasim raspuns la orice intrebare pe care o avemwinking

| denisafrum a răspuns:

Mie imi place pentru ca prietenii de aici ma ajuta, si ma sprijinesc mereu, si apreciez asta foarte mult! fundita?