| Moraru_Cristian_1994 a întrebat:

De curand am achizitionat o camera foto samsung pl20. Cand filmez totul este normal, dar atunci cand redau filmarea ase aude sunetul dar peste el mai tare un ticait rapid, cand o redau pe camera dar si pe calculator.

1 răspuns:
| iiRadu a răspuns:

Aici depinde de claritatea microfonului iar camera foto la filmat sunt foarte slabute la majoritatea este VGA umbla prin meniu si joaca-te putin - dar in general claritatea camerelor foto facta de cele video este mare diferenta...