| JonnyD a întrebat:

Salut imi poate da si mie niste informatii... am o tigara electrica abia cumparata dar nu imi incarca bateria desi la inceput imi apare un beculet rosu la cablu pentru tigara la incarcat si in timp imi clipeste beculetul de la tigar, dupa 3 min apare un bec verde la cablul de incarcare si nu mai clipeste becul albastru la tigara, imi poate da cineva niste informatii? Multumesc

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu stim modelul, nu avem cartea de instructiuni, de unde sa stim ce inseamna beculetele alea? Ia manualul, citeste-l si o sa-ti dai seama. Daca nu gasesti in manual o duci la reparat.

| untu a răspuns:

Ai mare grija! Ai face bine sa renunti la fumat!
-https://www.facebook.com/......750983161/