| Mrme a întrebat:

Am primit un mp3 player si are un cablu de date. L-am pus la incarcat de 2 zile si nu se incarca. Cand deschid calculatorul si conectez mp3 playerul se aprinde rosu si nu clipeste, nu face nimic. Normal nu ar trebui sa se aprinda verde dupa ce s-a incarcat? Dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| AnneBre a răspuns:

Şi eu am tot aşa ceva. Nu se face verde, rămâne pur si simplu roşu din câte ştiu eu..Eu nu folosesc cablul de date care l-am primit pentru că trebuie băgat in spatele pc-ului, folosesc un alt cablu care il pun in partea din faţă a pc-ului si nu am avut probleme până acum.

| Mrme explică (pentru AnneBre):

Dar in timp ce ascult muzica, desi l-am incarcat tot clipeste rosu.

| AnneBre a răspuns (pentru Mrme):

Ştiu, aşa e normal.