| spaghetty a întrebat:

Imi puteti da un site de unde sa comand bijuterii personalizate cu nume? Mai exact un colier.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu este indicat sa comanzi bijuterii adevarate de pe site-uri, eventual doar chilipiruri de imitatii.
Bijuteriile adevarate se comanda la bijutier, care atesta oficial si calitatea materialelor folosite si garanteaza pentru ea.

| MirceaDoloma a răspuns:

Salutare, eu mi-am personalizat inelele de logodna si pot sa spun ca au iesit destul de bine. Incearca: http://www.bijuteriilarosa.ro/ le poti personaliza si cu numele asa cum iti doresti si cu poza.