| GeorgeGabriel a întrebat:

Imi puteti spune si mie un program care repara erorile din calculator sau care imbunatateste performanta calculatorului...

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Advanced SystemCare, Tune Up Utilities, Wise Registry Cleaner 4 Free.
Run\cmd clic dreapta pe el "run as administrator"\in fereastra scrii sfc/scannow \enter... aplicatia cauta fisierele corupte si le repara.

| moldovianu a răspuns:

TuneUp Utilities!

| robinho17 a răspuns:

Turne Up Utilites:2007... 2010... 2011.
Pc Error Reapir...sunt multetongue Funa?

| sunnyway a răspuns:

Impotriva virusilor sunt bune: BitDefender si Panda Antivirus!

| irina2096 a răspuns:

Norman Malware Cleaner. Am avut chiar un virus troian iar acest program scaneaza tot calculatorul si apoi il curata perfect. Acum nu mai am nici cel mai mic virus si imi mege super.