| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,imi spuneti un program care sa faca xp-ul sa arate exact ca si windows vista sau 7?
Dau funda!

6 răspunsuri:
| RobDogg a răspuns:

De ce nu iti iei direct windows 7? Majoritatea jocurilor ruleaza mult mai bine pe 7 decat pe XP...

| Andrei15720 a răspuns:

Salut, eu te-as sfatui sa nu incerci sa faci asta pentru ca exista programe care iti pot strica hard-diskul.
Crede-ma! stiu din propria experienta.

| LucianCV a răspuns:

Poti folosii http://www.askvg.com/......tion-pack/

Il folosesc si eu si arata foarte bine!

| DaniRap a răspuns:

Salut, pai incearca, seven remix xp, sau vista inspirat 2. Eu le foloseam cand aveam windows xp. Funda? :d

| WithoutName123456789 explică (pentru RobDogg):

Pentru ca mi-a spus cineva ca pe laptopul meu nu poate rula windows 7 doar windows vista si windows xp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WithoutName123456789):

Daca ruleaza Vista n-are cum sa nu ruleze si 7 care merge chiar mai bine.