| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

SaluT TPU : vreau un program sa sterg tot ce este in Program Files, sau daca nu spuneti-mi ce folder instaleaza program files din windows 7 sau vista,

10 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Du-te in C, dupa care in Windows si sterge tot ce-i in System32, o sa-ti faca pc-ul brici. Nici n-o sa mai ai nevoie sa stergi tot ce-i in program fileswinking

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru Negative):

rolling on the floor)))))))))))))))) nea nu fac ce ai zis teapa, ce voiam eu sa sterg este nefolositor,

| PopAdrian a răspuns:

In program files sunt toate programele pe care le ai instalate in calculator. Nu cumva sa stergi ce e acolo pentru ca sunt lucruri care se pun acolo in timpul instalarii windows-ului si apoi o sa ai o multime de erori.

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru PopAdrian):

Tocmai vreau sa fac putin liber

| PopAdrian a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Atunci intri in control panel si stergi programele nefolositoare de la Add or Remove programs (Adaugare sau eliminare programe).

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru PopAdrian):

Pe bune crezi ca functioneaza asa? vezi ca vorbesti aiurea, nu de prost cer un program sa sterg pentru ca windowsul nu ma lasa sa sterg fisierele nu mai vorbiti voi tot anapoda eu intreb ceva si cer ceva si voi numa vorbiti aiurea pffffffffffffffffffff

| PopAdrian a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Bine ca eu vorbesc aiurea laughing Nu iti mai zic ce profil am la liceu si cate concursuri si olimpiade am in palmares ca tot tu iesi mai destept. Foloseste ce program vrei tu atunci, cu toate ca nu exista program care sa instaleze "program files". Ala se face cand instalezi Windows-ul. Spor!

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru PopAdrian):

Normal ca se instaleaza cand instalezi windowsul dar trebuie sa fie ceva la mijloc sa faci sa nu se mai instaleze dar in fine n-are rost oh go on si e prea complicat

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru TheGazeTTeRuKi):

Si nu te mai da mare ca te faci e ras

| PopAdrian a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

1. Iti demonstrez oricand ceea ce am zis mai sus
2. Cum pisici sa faci sa nu se instaleze? Odata ce ai pornit instalarea setup-ul continua singur, nu te intreaba daca tu vrei sau nu program files. Cei care au conceput acest sistem de operare asa au vrut sa fie si gata. Daca tu vrei sa ti se instaleze programele in alta parte, o poti face simplu atunci cand instalezi acel program.