| aBduLah a întrebat:

Salut happy Imi spuneti va rog niste progame gen " Driver Detector " care sa fie free, ca am windows Xp nu mai am Cd cu drivere. Dau funda big grin! urgent tongue

Răspuns Câştigător
| RAZVAN96 a răspuns:

Driver Genius Professional Edition
De curand mi-am instalat si eu windows-ul si nu am mai avut driverele iar cu acest program le-am descarcat si le-am instalat.Succes!

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Cel mai bine ii faci update la windows...
Si iti gaseste toate update-urile la placi...
Atat sa nu descarci toate update-urile, doar cele care iti trebuiesc.
Bafta!

| cuvant a răspuns:

Incearca Everest si apoi ii dai un raport si de acolo iti spune ce trebuie sa faci

| BuburuzaAnca a răspuns:

Driver Identifier... cel mai bun

| test1995 a răspuns:

Driver Magicianbig grin Funda?