| Th3Li0N a întrebat:

Salut mi-a trimis cineva colet din mioveni adica din pitesti ca is aproape unul de celalalt acum o saptamana si 2 zile si inca nu mi-a ajuns in Jud Satu Mare orasul nu vi-l spun. Oare maine va sosi? Coletul s-a trimis prin Posta Romana

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur l-a trimis? Cu toate zilele libere care au fost, tot trebuia sa ajunga. Ai intrebat la posta? Poate te-au cautat si au lasat aviz.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa ajunga in cca 3 zile lucratoare. Esti sigur ca a fost trimis atunci? A scris adresa ta corecta?
Oricum, te poti interesa la oficiul postal din localitatea ta.